TRZYMAMY GŁOWY DO GÓRY, NA ZDROWIE!

Tags

Posted in Blog

TRZYMAMY GŁOWY DO GÓRY, NA ZDROWIE!

Najbliższe tygodnie zapowiadały się rekordowo intensywne dla Browar PINTA… Wyczekiwane festiwale w Warszawie, Wrocławiu, Salonikach, Bukareszcie i Lyon – zostały odwołane. Zaplanowane aktywności w USA, Bułgarii, Holandii i Danii – pod bardzo dużym znakiem zapytania. Decyzje administracyjne, a co za tym idzie decyzje organizatorów imprez są dla nas w pełni zrozumiałe. Trzymamy bardzo mocno kciuki za organizatorów i współpracowników wszystkich odwołanych imprez, a także za właścicieli i pracowników pubów – którzy pierwsi w naszej branży odczuwają skutki pandemii
Jako Browar PINTA w tej trudnej sytuacji koncentrujemy się na zdrowiu nas wszystkich, a jednocześnie na zapewnieniu nieprzerwanej pracy browaru – warzeniu i rozlewie zaplanowanych piw oraz – co najważniejsze – dostarczaniu ich do konsumentów. Mamy nadzieję, że ograniczenia nie dotkną sklepów i całej sieci dystrybucji. Na przełom marca i kwietnia przygotowaliśmy kilka fajnych nowości w butelkach, puszkach i beczkach – w najbliższych dniach poinformujemy kiedy i gdzie będą dostępne.
W naszym nowym browarze w Wieprzu od pierwszego dnia warzenia zachowujemy najwyższe standardy higieny – potwierdzone audytami i certyfikatami naszych partnerów handlowych, do których dostarczamy PINTĘ. Jesteśmy także w posiadaniu odpowiednich zapasów środków chemicznych i higienicznych, by zachować reżim sanitarny na najwyższym poziomie.
Trzymamy głowy do góry, na zdrowie!

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.