PINTA Viva la Wita! – ciesz się Witem, ciesz się Życiem

Tags

Posted in Witbier

PINTA Viva la Wita! – ciesz się Witem, ciesz się Życiem

PINTA Viva la Wita! – Imperial Witbier 16,5°

Właśnie zakończył się rozlew najnowszej PINTY !

Viva la Wita! Podwójna radość z Witbiera ! Egzotyczne przyprawy, orzeźwiające pomarańcze, aksamitna pszenica i więcej niż zwykle aromatycznego chmielu z Czech, Słowenii i USA. Pełen puchar wrażeń i ograniczona ilość alkoholu – ciesz się Imperialnym Witbierem. Ciesz się życiem ! Na świecie piw w stylu Imperial / Double Witbier jest bardzo niewiele, w Polsce to premiera.

Viva la Wita! dostępna z beczki od 5 maja – m.in. w łódzkiej Piwotece i krakowskiej Omercie a także w Piwnicy Zamkowej w Bielsku-Białej oraz w Białej Małpie w Katowicach.

W wersji butelkowej od połowy maja.

PINTA Viva la Wita! – bujne i radosne, białe piwo w stylu Imperial Witbier 16,5°

Podwójna radość z Witbiera ! Egzotyczne przyprawy, orzeźwiające pomarańcze, aksamitna pszenica i więcej niż zwykle aromatycznego chmielu z Czech, Słowenii i USA. Pełen puchar wrażeń i ograniczona ilość alkoholu – ciesz się Imperialnym Witbierem. Ciesz się życiem ! Fermentowane z użyciem drożdży Safbrew S-33 w temp. 20-21°C.

Skład: słody Weyermann®: pilzneński, pszeniczny jasny; niesłodowana pszenica, kolendra, skórki gorzkiej pomarańczy Curaçao, skórki słodkiej pomarańczy, chmiele Styrian Goldings (SLO), Saaz (CZ), Citra®, Palisade® (USA); drożdże Safbrew S-33.

Piwo pasteryzowane, niefiltrowane. Ekstrakt: 16,5% wag. Alkohol: 5,7% obj.

 

28896a76eb9da53249e82cd608a84a5ad4385581_201410071004-500x500-s
Udostępnij

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.